AD9554BCPZ-REEL7
Buy with confidence from Brilltron.com
AD9554BCPZ-REEL7 is warrantied and traceable.| Part Number | AD9554BCPZ-REEL7 |
|---|---|
| Manufacturer | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Description | IC CLOCK TRANSLATOR 8OUT 72LFCSP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | AD9554 |
| Voltage - Supply | 1.47 V ~ 1.89 V |
| Supplier Device Package | 72-LFCSP-VQ (10x10) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 4:8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 72-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| PLL | Yes |
| Output | HCSL, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Main Purpose | Ethernet, SONET/SDH, Stratum |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CMOS, LVDS |
| Frequency - Max | 941MHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Part Number | AD9554 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply AD9554BCPZ-REEL7, use the request quote form to request AD9554BCPZ-REEL7 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AD9554BCPZ-REEL7.The price and lead time for AD9554BCPZ-REEL7 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AD9554BCPZ-REEL7.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- ADI (Analog Devices, Inc.) AD9554BCPZ-REEL7
- AD9554BCPZ-REEL7 data sheet
- AD9554BCPZ-REEL7 datasheet
- AD9554BCPZ-REEL7 pdf datasheet
- Download AD9554BCPZ-REEL7 datasheet
- AD9554BCPZ-REEL7 image
- AD9554BCPZ-REEL7 part
- ADI (Analog Devices, Inc.) AD9554BCPZ-REEL7
- AD AD9554BCPZ-REEL7
- ADI (Analog Devices, Inc.) AD9554BCPZ-REEL7
- Analog Devices Inc. AD9554BCPZ-REEL7
- Analog Devices, Inc. AD9554BCPZ-REEL7


