CY28401OCT
| Part Number | CY28401OCT |
|---|---|
| Manufacturer | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Description | IC BUFF 100MHZ PCIE SATA 48SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL | Yes |
| Output | HCSL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe), SATA CPU |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Clock |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Part Number | CY28401 |
Operation Guide
We can supply CY28401OCT, use the request quote form to request CY28401OCT pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CY28401OCT.The price and lead time for CY28401OCT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# CY28401OCT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Energy Micro (Silicon Labs) CY28401OCT
- CY28401OCT data sheet
- CY28401OCT datasheet
- CY28401OCT pdf datasheet
- Download CY28401OCT datasheet
- CY28401OCT image
- CY28401OCT part
- Energy Micro (Silicon Labs) CY28401OCT
- Energy Micro CY28401OCT
- Energy Micro (Silicon Labs) CY28401OCT
- Silicon Laboratories CY28401OCT
- Silicon Labs CY28401OCT

