570BILFT
Buy with confidence from Brilltron.com
570BILFT is warrantied and traceable.| Part Number | 570BILFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC MULTIPLIER/ZD BUFFER 8-SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | ICS570 |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Type | Fanout Distribution, Spread Spectrum Clock Generator, Zero Delay Buffer |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | ClockBlocks™ |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Packaging | Original-Reel® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Output | CMOS |
| Other Names | 800-1807-6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Clock |
| Frequency - Max | 170MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Base Part Number | ICS570 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply 570BILFT, use the request quote form to request 570BILFT pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 570BILFT.The price and lead time for 570BILFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 570BILFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 570BILFT
- 570BILFT data sheet
- 570BILFT datasheet
- 570BILFT pdf datasheet
- Download 570BILFT datasheet
- 570BILFT image
- 570BILFT part
- IDT (Integrated Device Technology) 570BILFT
- IDT 570BILFT
- IDT (Integrated Device Technology) 570BILFT
- IDT, Integrated Device Technology Inc 570BILFT
- Integrated Device Technology (IDT) 570BILFT



