9DBU0641AKILF
Buy with confidence from Brilltron.com
9DBU0641AKILF is warrantied and traceable.| Part Number | 9DBU0641AKILF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | 9DBU0641 |
| Voltage - Supply | 1.425 V ~ 1.575 V |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (5x5) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Output | LP-HCSL |
| Other Names | 800-2799 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | HCSL |
| Frequency - Max | 167MHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply 9DBU0641AKILF, use the request quote form to request 9DBU0641AKILF pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DBU0641AKILF.The price and lead time for 9DBU0641AKILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DBU0641AKILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 9DBU0641AKILF
- 9DBU0641AKILF data sheet
- 9DBU0641AKILF datasheet
- 9DBU0641AKILF pdf datasheet
- Download 9DBU0641AKILF datasheet
- 9DBU0641AKILF image
- 9DBU0641AKILF part
- IDT (Integrated Device Technology) 9DBU0641AKILF
- IDT 9DBU0641AKILF
- IDT (Integrated Device Technology) 9DBU0641AKILF
- IDT, Integrated Device Technology Inc 9DBU0641AKILF
- Integrated Device Technology (IDT) 9DBU0641AKILF

