TISP4095H3BJR
| Part Number | TISP4095H3BJR |
|---|---|
| Manufacturer | Bourns, Inc. |
| Description | SURGE SUPP 75V BIDIR DO-214AA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Datasheets | TISP4yyyH3BJ Series |
| Voltage - On State | 3V |
| Voltage - Off State | 75V |
| Voltage - Breakover | 95V |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Other Names | TISP4095H3BJR-ND TISP4095H3BJRS |
| Number of Elements | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 300A |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 100A |
| Current - Hold (Ih) | 150mA |
| Capacitance | 140pF |
Operation Guide
We can supply TISP4095H3BJR, use the request quote form to request TISP4095H3BJR pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TISP4095H3BJR.The price and lead time for TISP4095H3BJR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TISP4095H3BJR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Bourns, Inc. TISP4095H3BJR
- TISP4095H3BJR data sheet
- TISP4095H3BJR datasheet
- TISP4095H3BJR pdf datasheet
- Download TISP4095H3BJR datasheet
- TISP4095H3BJR image
- TISP4095H3BJR part
- Bourns, Inc. TISP4095H3BJR
- Bourns Inc. TISP4095H3BJR
- J.W. Miller / Bourns TISP4095H3BJR

