TISP4350L3AJR-S
| Part Number | TISP4350L3AJR-S |
|---|---|
| Manufacturer | Bourns, Inc. |
| Description | SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | TISP4yyyL3AJ Series |
| Voltage - Off State | 275V |
| Voltage - Breakover | 350V |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Number of Elements | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 100A |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30A |
| Current - Hold (Ih) | 150mA |
| Capacitance | 40pF |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply TISP4350L3AJR-S, use the request quote form to request TISP4350L3AJR-S pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TISP4350L3AJR-S.The price and lead time for TISP4350L3AJR-S depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TISP4350L3AJR-S.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Bourns, Inc. TISP4350L3AJR-S
- TISP4350L3AJR-S data sheet
- TISP4350L3AJR-S datasheet
- TISP4350L3AJR-S pdf datasheet
- Download TISP4350L3AJR-S datasheet
- TISP4350L3AJR-S image
- TISP4350L3AJR-S part
- Bourns, Inc. TISP4350L3AJR-S
- Bourns Inc. TISP4350L3AJR-S
- J.W. Miller / Bourns TISP4350L3AJR-S


