VJ5106W240GXCMT
Buy with confidence from Brilltron.com
VJ5106W240GXCMT is warrantied and traceable.| Part Number | VJ5106W240GXCMT |
|---|---|
| Manufacturer | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Description | VJ5106W240GXCMT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | VJ5106W240GXCMT Datasheet |
| Size / Dimension | 3.10mm L x 1.60mm W x 0.60mm H |
| Series | VJ5106W240 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Features | - |
| Detailed Description | RFID Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply VJ5106W240GXCMT, use the request quote form to request VJ5106W240GXCMT pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number VJ5106W240GXCMT.The price and lead time for VJ5106W240GXCMT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# VJ5106W240GXCMT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Electro-Films (EFI) / Vishay VJ5106W240GXCMT
- VJ5106W240GXCMT data sheet
- VJ5106W240GXCMT datasheet
- VJ5106W240GXCMT pdf datasheet
- Download VJ5106W240GXCMT datasheet
- VJ5106W240GXCMT image
- VJ5106W240GXCMT part
- Electro-Films (EFI) / Vishay VJ5106W240GXCMT
- Electro-Films (EFI) / Vishay VJ5106W240GXCMT
- Vishay Electro-Films VJ5106W240GXCMT
- Phoenix Passive Components / Vishay VJ5106W240GXCMT


