P0644UATP
Buy with confidence from Brilltron.com
P0644UATP is warrantied and traceable.| Part Number | P0644UATP |
|---|---|
| Manufacturer | Hamlin / Littelfuse |
| Description | SIDACTOR 4CHP 58/116V 150A MS013 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Datasheets | Multiport SIDACtor MS-013 |
| Voltage - On State | 4V |
| Voltage - Off State | 58V, 116V |
| Voltage - Breakover | 77V, 154V |
| Series | SIDACtor® |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Number of Elements | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 150A |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 45A |
| Current - Hold (Ih) | 150mA |
| Capacitance | 35pF, 60pF |
Operation Guide
We can supply P0644UATP, use the request quote form to request P0644UATP pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number P0644UATP.The price and lead time for P0644UATP depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# P0644UATP.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Hamlin / Littelfuse P0644UATP
- P0644UATP data sheet
- P0644UATP datasheet
- P0644UATP pdf datasheet
- Download P0644UATP datasheet
- P0644UATP image
- P0644UATP part
- Hamlin / Littelfuse P0644UATP
- Littelfuse Inc. P0644UATP
- Littelfuse P0644UATP
- Teccor / Littelfuse P0644UATP
- TE Connectivity Raychem Circuit Protection / Litte P0644UATP
- Wickmann / Littelfuse P0644UATP

